Zviditelnění a rozjetí fóra

Cestování mimo ČR sem

Zviditelnění a rozjetí fóra

Příspěvekod Pech » úte 13. lis 2012 13:02:05

Napadá vás něco, jak sem dostat více lidí, jak fórum zviditelnit atd. aby se to tu trochu rozjelo a nebylo to tu tak mrtvé??? Pište sem své názory a nápady... :devil:
Suzuki XF 650 Freewind
Uživatelský avatar
Pech
Administrátor
 
Příspěvky: 413
Registrován: stř 24. srp 2011 10:34:37
Bydliště: Strakonice
Motorka:: Suzuki XF 650 Freewind

Re: Zviditelnění a rozjetí fóra

Příspěvekod Guga » čtv 15. lis 2012 21:31:36

Musíš dát lidem prostor, resp. co jim nabídneš?
Ofiko sraz nebyl ani jeden, krom toho na motorkářích je sekcí a´la okresní přebor = chilli každý si hraje na svém písečku a ohřívá svou polívčičku (víc než dost!). Party mezi sebe málokoho přijmou a co jsem se tak kolem díval, tak jsme tu byla opravdu z celého kraje či jeho konců. Dokonce i "přespolní" se tu i sem tam objevil. ALE! Nuda nuda šeď šeď to tu pohřbila...
Neber to zle, jen věcná připomínka k tvému dotazu. Chápu, že rozjet nové fórum není nic lehkého, ale bohužel lidi již žijí ve stylu co mi nabídneš, pobavíš, dáš?! Smutné?
No nic, nepěkného bylo dost :doh:
Jak jsi na tom s tím svým učením-mučením ve stylu motomekánik, dále věci ohledně dalšího stroje jsi ani nedopověděl... :worried:
Uživatelský avatar
Guga
 
Příspěvky: 526
Registrován: ned 16. říj 2011 9:29:46
Bydliště: Strážkovice
Motorka:: Honda ST1300A Pan-European

Re: Zviditelnění a rozjetí fóra

Příspěvekod Pech » pát 16. lis 2012 8:21:37

V tom máš pravdu a souhlasím s tebou. To že nebyl žádný sraz mě dost mrzí...sám sem měl posledních pár měsíců dost starostí, a tak sem sem moc nechodil.Ani sem toho moc co se týká vyjížděk nenajezdil. V loni jsme si udělali takovou malou partičku cca 3 lidi a jezdili spolu, letos sem s nima byl na začátku sezony a pak už ne...moje chyba :banghead: .Chtěl bych to tu trochu rozjet přes zimu minimálně do původního stavu a příští rok uspořádat minimálně jeden sraz...ale dochází mi nápady, tak bych rád pokus máte někdo zájem mi s tím jakkoliv pomoct, aby jste mi minimálně poradili popřípadě pomohli. :guntoting:


Jinak co se týká učení, tak se učím..sice pomalu ale učím...koupil sem si k tomu hezkou rukověď a je fakt suprová...přes zimu bych chtěl svou Barču rozebrat.Udělat přední tlumiče, spojku,prosakování oleje pod hlavou atd.
Suzuki XF 650 Freewind
Uživatelský avatar
Pech
Administrátor
 
Příspěvky: 413
Registrován: stř 24. srp 2011 10:34:37
Bydliště: Strakonice
Motorka:: Suzuki XF 650 Freewind


Zpět na Cestování mimo ČR

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron