Co takhle Grossglockner?

Cestování mimo ČR sem

Co takhle Grossglockner?

Příspěvekod Kuči » pon 12. zář 2011 20:55:52

Dneska ráno jsem si říkal, že bych si letošní sezónu chtěl ještě trochu užít 8-) Napadlo mě vzít si volno 29. a 30.9., přidat k tomu svátek 28.9. (a víkend) a vyrazit třeba směr Alpy... První den cesta z jihu (Písek, Strakonice, ČB...) směr Bruck, druhej a třetí den se projet po okolí (Grossglockner, apod.) a čtvrtej den dom...
Kdyby byla předpověď aspoň trošku příznivá a v práci mi tu dovolenou dali, klidně bych i vyrazil :) Poslední dvě sezóny jsem jezdil sám a bohužel jsem s Grossglocknerem doposud neměl tu čest :|
Zatím je to jen nápad, co se mi zrodil v palici, ale proč se o něj nepodělit, že jo :P Co vy na to? Nechtěl by se někdo přidat? ;)
Kuči
 
Příspěvky: 31
Registrován: úte 06. zář 2011 20:32:54
Bydliště: Protivín
Motorka:: Suzuki GSX 750 Inazuma

Re: Co takhle Grossglockner?

Příspěvekod Pech » pon 12. zář 2011 21:15:23

Škoda že je to tak na rychlo,už mam něco jiného v plánu.Ale někdá bych určitě rád vyrazil. moto4
Suzuki XF 650 Freewind
Uživatelský avatar
Pech
Administrátor
 
Příspěvky: 413
Registrován: stř 24. srp 2011 10:34:37
Bydliště: Strakonice
Motorka:: Suzuki XF 650 Freewind

Re: Co takhle Grossglockner?

Příspěvekod Kuči » pon 12. zář 2011 21:27:34

Já vím, je to hodně narychlo :(, ale příležitostí bude určitě ještě spousta :) Sám jsem měl jiné plány, ale právě dneska jsem se dozvěděl, že ty nejspíš neklapnou a tohle byla první myšlenka, čím je nahradit... Sám nevím, jestli i tohle klapne, spíš jen tak sonduju ;)
Kuči
 
Příspěvky: 31
Registrován: úte 06. zář 2011 20:32:54
Bydliště: Protivín
Motorka:: Suzuki GSX 750 Inazuma

Re: Co takhle Grossglockner?

Příspěvekod epidem » pon 12. zář 2011 22:33:25

GL je snad moje poslední vysněné místo kam bych se rád podíval.....ale vzhledem k Rakouské policii,letošnímu tripu po Balkánu, a mému laďáku to asi zatím oželím..zatáčky už do vánoc nechci vidět :D
Yamaha XTZ 750 Supertenere alá splašenej slon :-)
http://epidem-and-motorcycles.webnode.cz/
Uživatelský avatar
epidem
 
Příspěvky: 254
Registrován: ned 28. srp 2011 15:58:27
Bydliště: Vlašim
Motorka:: Yamaha XTZ 750 Supertenere


Zpět na Cestování mimo ČR

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník