Cesta po čáře

Všechny fotky z cest po ČR sem

Cesta po čáře

Příspěvekod Šimi » sob 27. srp 2011 20:33:55

Jel jsem to už před rokem, možná se někdo inspiruje.
Tak bylo pěkné volno a chtěl někam na chvíli vyrazit, cestu do zahraničí jsem hned vypustil z hlavy a kam u nás, když je zde tolik míst.
Jelikož jsem chvíli také pobyl na pohraniční rotě, tak jsem zvolil cestu po signálce a jel ji od trojstátí ( bavorsko, sasko, čechy) až po Znojmo. Za Aší je zcela zapomenutý kraj nádherných lesů a i vcelku bez turistů, až na Všeruby prostě nádhera, jízda pouze po lese, malá asfaltka, střídající se s štěrkem a položenými panely místy sice dost rozjěžděná lesáckou technikou, ale o to větší zpestření to bylo. Je pravdou, že po té co jsem se objevil mezi procesím lidí přímo na břehu černého jezera na šumavě, tak jsem signálku na chvíli opustil a jel dál kolem šumavy a lipna po silničkách co nejblíže hranicím, za lipnem jsem opět najel na čáru a jel až do Žofínského pralesa v novohradských horách, kde jsem trochu zakufroval, tam přespal a jel jsem dál. Třeboňsko, slavonicko, nádhera, potom Vranov nad Dyjí a pak hurá ke Znojmu, zde je to vše až moc prfektní ( nový asfalt, rovná cesta pomalu žádný kopeček) prostě nic moc pro mne, tak jsem to vzdal a otočil to už k domovu. Celkem najeto 1243 km. Stálo to za to a myslím že už cesta brzy nepůjde uskutečnit, protože se mimo ašska všude rychle budují z této cesty cyklostezky a sami nejlépe víte jaké je soužití cyklistů a motocyklistů. Cestou skoro celou v zákazu jsem byl odchycen pouze jednou lesní stáží v novohradských horách, ale poté co jsme si popovídali o smyslu cesty, tak jsem byl propuštěn s tím, že si příště pořídím povolení na každý zákaz vjezdu příslušného správce cesty .

http://picasaweb.google.com/10887056202 ... /Signalka#
Šimi
 
Příspěvky: 72
Registrován: sob 27. srp 2011 19:57:45
Bydliště: Blatná
Motorka:: Yamaha XT660Z Teneré

Re: Cesta po čáře

Příspěvekod Pech » sob 27. srp 2011 23:16:03

Vypadá to na velice hezkou vyjížďku. I podle fotek to vypadá velice lákavě. Na jak dlouho si to měl, víkend?
Suzuki XF 650 Freewind
Uživatelský avatar
Pech
Administrátor
 
Příspěvky: 413
Registrován: stř 24. srp 2011 10:34:37
Bydliště: Strakonice
Motorka:: Suzuki XF 650 Freewind

Re: Cesta po čáře

Příspěvekod Šimi » ned 28. srp 2011 7:00:12

V pátek odpoledne jsem vyrazil a v pondělí se vracel, přespával jsem v pátek ve Studánce u hospody pod širákem ;) , v sobotu po celodením dešti v Kdyni v penzionu a v neděli jsem trochu zabloudil v Žofínským pralese tak taky v penzionu - taky pršelo celý den. Ale raději spím venku pod stanem.
Šimi
 
Příspěvky: 72
Registrován: sob 27. srp 2011 19:57:45
Bydliště: Blatná
Motorka:: Yamaha XT660Z Teneré

Re: Cesta po čáře

Příspěvekod zdenacb » ned 28. srp 2011 7:03:44

zdravim hm to vypadá na docela super pohodovej víkend :D
Když to nejde opravit po dobrém, udělej to po zlém. Jestli se to ulomí, šlo o vadnou součástku
Uživatelský avatar
zdenacb
 
Příspěvky: 300
Registrován: čtv 25. srp 2011 11:58:40
Bydliště: Strážkovice
Motorka:: Honda XL1000V Varadero

Re: Cesta po čáře

Příspěvekod Šimi » ned 28. srp 2011 7:13:02

To jo, jen ten déšť a skoro celá cesta v zákazu vjezdu :oops: a občas dost zničená cesta od těžařů, musel jsem to párkrát tahat z bahna.
Šimi
 
Příspěvky: 72
Registrován: sob 27. srp 2011 19:57:45
Bydliště: Blatná
Motorka:: Yamaha XT660Z Teneré

Re: Cesta po čáře

Příspěvekod Pech » ned 28. srp 2011 9:33:20

Já to zatim tahal u bahna jedno a žádnej med v jednom člověku. :D
Suzuki XF 650 Freewind
Uživatelský avatar
Pech
Administrátor
 
Příspěvky: 413
Registrován: stř 24. srp 2011 10:34:37
Bydliště: Strakonice
Motorka:: Suzuki XF 650 Freewind


Zpět na Foto z cestování po ČR

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron