Friends-4-ever Party, Landsberg am Lech

Všechny fotky z cest mimo ČR sem

Friends-4-ever Party, Landsberg am Lech

Příspěvekod Baron » sob 30. čer 2012 16:29:16

Zdravím pánové.

Kolegové z Shadow Owners Club South Germany pořádali tradiční Friends-4-ever Party a tak jsem se v "našem SHOC gangu" domluvili, že pojedem reprezentovat Čechy.
Celkem nás jelo 12...10 z oblasti Praha, Mělník, Benátky nad Jizerou a já s kamarádem z jihu.
Měli jsme se potkat ve 12:00 na parkovišti u dálnice v Pilsting kus za Deggendorfem takže jsme vyrazili na pohodu v 8:00 směr Č. Krumlov, Horní Planá do Strážného.
Malá pauzička na hranicích a hurá na Deggendorf. Vyprdli jsme se na dálnice a bublali to vedlejškama. Parádní cesta.
Na styčné parkoviště jsme dorazili o hodinu dřív než jsme měli takže odpočinek a pohoda. Kolegové měli značné zpoždění takže jsme to po dvou hodinách čekání natáhli do Mnichova sami a potkali se až v Dachau kde byla prohlídka koncetračního tábora.
Pak jsme už jako jedna kolona jeli přímo do Landsberg am Lech.
Místo konání jsme našli celkem dobře ikdyž nebylo nijak značeno. Ikdyž to byla jen louka, respektive kus letiště pro větroně tak zázemí a servis bylo luxusní, vše bylo skvěle zajištěno a zorganizováno.
Po vřelém přivítání jsme postavili stany a šli konečně na pivko. Němci u baru byli lehce překvapeni když viděli, že to první v nás zmizlo na jeden zátah do 15-ti sekund...nojono...bylo horko a žížeň je potvora :tuk:
Na celé 4 dny jsme zaplatili 99 Eur za all inklusiv....jídlo co sníš i pití co hrdlo ráčí....vše v ceně :cool:
Výlety se dělaly v přibližné délce 270km většinou kolem Alp ( Füssen, Romantische Strasse, Berghof, Neuschwachstein, Garmisch-PartenKirchen, údolí Plansee).

Prostě co vám mám povídat...velká paráda, velice povedená taškařice!!! Mnoho nových přátel z mnoha zemí.
Napočítal jsem 103 motorek. Účastníci byli z Německa, Holandska, Walesu, Itálie, Sicílie, Česka a Francie.

Dost tlacháního. Tady máte partu fotek pro lepší představivost:

https://plus.google.com/photos/10673380 ... 3ebSlPvFZg
https://picasaweb.google.com/1012366709 ... 8auqp4_nGQ
Obrázek
Uživatelský avatar
Baron
 
Příspěvky: 196
Registrován: pát 21. říj 2011 6:58:50
Bydliště: Velešín
Motorka:: HONDA VTX 1800 Neo Retro 2

Re: Friends-4-ever Party, Landsberg am Lech

Příspěvekod Guga » sob 30. čer 2012 20:33:28

Slušná akce :rock:
Uživatelský avatar
Guga
 
Příspěvky: 526
Registrován: ned 16. říj 2011 9:29:46
Bydliště: Strážkovice
Motorka:: Honda ST1300A Pan-European

Re: Friends-4-ever Party, Landsberg am Lech

Příspěvekod epidem » ned 01. črc 2012 17:23:28

právě jsem pustil slinu :tuk:
Yamaha XTZ 750 Supertenere alá splašenej slon :-)
http://epidem-and-motorcycles.webnode.cz/
Uživatelský avatar
epidem
 
Příspěvky: 254
Registrován: ned 28. srp 2011 15:58:27
Bydliště: Vlašim
Motorka:: Yamaha XTZ 750 Supertenere

Re: Friends-4-ever Party, Landsberg am Lech

Příspěvekod Baron » ned 01. črc 2012 18:02:54

Bylo to moc fajn. Super lidi, super jízda a na tacháku přistálo dalších 1225 kilometrů :clapping:
Příští rok si chci zopakovat.
Obrázek
Uživatelský avatar
Baron
 
Příspěvky: 196
Registrován: pát 21. říj 2011 6:58:50
Bydliště: Velešín
Motorka:: HONDA VTX 1800 Neo Retro 2


Zpět na Foto z cestování mimo ČR

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron