Pravidla chování na fóru Moto Jížní Čechy

Důležité čtení pro všechny...

Pravidla chování na fóru Moto Jížní Čechy

Příspěvekod Pech » stř 24. srp 2011 12:13:55

Pravidla chování na fóru


a) Každý člen je povinen obeznámit se s obsahem dané sekce, aby nedocházelo k založení identických témat. Pokud je podobné téma již založeno, pokračujte v existující diskuzi přidáním svého dotazu pomocí ikony ODPOVĚDĚT, QUOTE .

b) Každý člen je před zadáním nového tématu povinen použít ikonu HLEDAT, kde se přesvědčí, zda téma se stejnou problematikou již neexistuje. Nebudou zakládána nová témata stejných dotazů či příspěvků do více sekcí najednou! Moderátor/Administrátor je oprávněn toto téma přesunout do příslušné sekce nebo jej s předchozím upozorněním odstranit.

c) Pokud člen odpovídá na příspěvek, který je bezprostředně předešlý, nepoužívá se citace v příspěvku. Rovněž necitujte příspěvky spolu s vloženými obrázky.

d) Pokud člen založí nové téma v jiné sekci, než do které patří, je oprávněn moderátor/administrátor tento příspěvek přesunout. Toto téma bude přesunuto bez vlákna na předchozí umístění. Moderátor/administrátor je povinen členovi založeného tématu zaslat soukromou zprávu o přesunutí.

e) Každý člen je povinen chovat se dle pravidel slušného chování. Je zakázáno používat v příspěvcích sprostá a jinak nevhodná slova. Budou přehlížena grafická vyobrazení nevhodných slov. Je nevhodné slovně urážet či slovně napadat jiného člena ve veřejných sekcích. Tyto problémy si budou členové řešit formou soukromých zpráv (SZ,PM).

f) Jako nevhodné příspěvky jsou brány: pohoršující, hanlivé, nevhodné, vulgární nebo tzv. tapetování. Dále pak rasově motivované texty, podtexty a obrázky, které by porušovaly platné zákony České Republiky.

g)Nevhodným chováním se myslí spamování, zakládání off-topic v tématech jiných uživatelů, hrubé urážení, ale i porušení jiných pravidel fóra. Tyto nesmyslné nebo urážlivé příspěvky budou bez upozornění mazány. Stejně tak jakýkoli pokus o flame bude bez varování odstraněn.

h) V případě porušování bodu e) je moderátor/administrátor oprávněn udělit členovi varování jako upozornění na nevhodné chování. Pokud bude člen v nevhodném chování pokračovat, je moderátor/administrátor oprávněn uložit členovi další varování. V případě třetího varování bude členovi uložen zákaz přístupu na Moto JC fórum po dobu 14 kalendářních dnů.

j) Warez, linky na download crack programů a jiné odkazy na nelegální software jsou zakázány. Tato témata nebo příspěvky budou moderátorem/administrátorem odstraněn.
Suzuki XF 650 Freewind
Uživatelský avatar
Pech
Administrátor
 
Příspěvky: 413
Registrován: stř 24. srp 2011 10:34:37
Bydliště: Strakonice
Motorka:: Suzuki XF 650 Freewind

Zpět na Pravidla fóra

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron
Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat